CUMAPAZARI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Cumder adından bahsettirmeye devam ediyor

CUMDER 16. ETKİNLİK

Bu yıl on altıncısı düzenlenen Geleneksel Cumder Birlik ve Beraberlik etkinliğinde Cumapazarı halkı bir araya geldi. Renkli görüntülere sahne olan etkinlik, kahvaltı ile başladı. Ardından protokol konuşmalarının ile devam etti. Müzikli eğlence kısmına gelindiğinde ise birbirinden değerli sanatçılar sahne almaya başladılar. Turan Topçuoğlu ile başlayan eğlence, sırasıyla Mesut Çakır ve Nuray Aksoy ile devam etti. Programın final sahnesinde ise Onur Atmaca vardı. Onur Atmaca,sahneye çıkmadan önce ve sahneden indikten sonra hayranları ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

CUMDER İLKELERE İMZA ATTI

Bu yıl on altıncısı düzenlenen birlik ve beraberlik etkinliğinde ise bir ilk daha yaşandı.Cumder yönetimi kapının girişine tarihi eser, karakalem ile çizilen resimler ve Güngören Halk Eğitim Merkezi öğrencilerinin yapmış olduğu el yapımı eşyaların bulunduğu bir sergi açtı ve halkın beğenisine sundu.

TELEVİZYONDA YAYİNLANACAK

Etkinlik süresince ise sürekli kameraya çekilen etkinlik derneğimizin sosyal medya kanalından ise canlı yayınlandı.Bu arada etkinlik esnasında yapılan bir anonsta etkinligimizin cumartesi günü akşam saat on da Tek Rumeli Tv den yayınlanacağı açıklandı.